Boğa Burcu Kasım Aylık Yorumu

Aşk ve İlişkiler

11 Kasım tarihinde meydana gelecek olan Yeniay bekâr Boğa burçlarına ciddi kararlar aldırabilir. Belki de bir evlilik kararı alabilirsiniz. 13 Kasım itibariyle Kuzey Ay düğümünün Başak burcundaki hareketi, 5.evinizde etki edecek Aşk hayatınızda biraz daha özverili ve fedakâr tutumlar içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle sosyal ortamlann içinde yer almak isteyebilirsiniz. Kasım ayında aşk ve ilişkileriniz adına şanslısınız.

İş, Kariyer ve Para

11 Kasım itibariyle iş hayatınızla ilgili yeni sözleşme ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Ortaklı bir iş kurmak adına kararlar alabilirsiniz. Partnerinizin veya iş ortağınızın desteğini alabilirsiniz. 13 Kasım tarihinde Mars’ın 6.evinizdeki konumu, çalışanlarınızla ilgili agresyondan uzak durmanızı ve olayları büyütmemeniz gerektiğini vurguluyor. 26 Kasım tarihinde İkizler burcunda meydana gelecek olan Dolunay para evinizi etkiliyor olacak. Maddi kaynaklarınızla ilgili bir tamamlanma yaşayabilirsiniz.

Sağlık

Sağlık evinizde hareket halinde olan Mars bu evre, böbreklerinizi koruma altına almanız gerektiğini vurguluyor.

Kasım Ayı Olumlaması

“Ön gördüğüm ve öngörmediğim her yerden bana rızk kapıları açılıyor, para bana çoğalarak geliyor.”

Boğa Burcu Kasım Aylık Yorumu_6.jpg

Kasım Ayı Esması “Er Rezzak”

“Er Rezzak” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 308 adettir. Erkeklerin “Er Rezzak”, kadınlarınsa “Ya Rezzak” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esmayı her gün düzenli bir şekilde okumanız sayesinde para size öngördüğünüz ve öngörmediğiniz yerlerden gelebilecek ve zenginleşebileceksiniz. Sadece para için değil sağlık, aşk vb. gibi her türlü enerjilerin de size akışı gerçekleşebilecektir.

No Responses to “Boğa Burcu Kasım Aylık Yorumu”

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*