İkizler Burçu Tarot Falı Ağustos

Aşk ve İlişkiler

Mayıs ayı itibariyle Mars’ın burcunuzdaki transiti, ilişkilerinizde sözsel savaşa girmemeye dikkat etmeniz gerektiğini işaret ediyor. Bu ay enerjiniz en yüksek düzeyde olacak. 19 Mayıs-11 Haziran tarihi itibariyle burcunuzda meydana gelecek olan Merkür retro hareketi, sözlü ve yazılı iletişim konularında dikkat etmeniz gerektiğinin bir göstergesi. Bu dönem, elektronik aletleriniz bozulabilir. 22 Mayıs itibariyle yıldızlar sizden yana olacaklar. Kendinizi güçlü hissettiğiniz bir evreye uyanıyor olacaksınız.

İş, Kariyer ve Para

4 Mayıs tarihinde iş ve çalışma evinizde meydana gelecek olan Dolunay, çalışma koşullarınızı değiştirmeniz konusunda sizlere ışık tutacak. 8 Mayıs itibariyle Venüs’ün para evinizdeki transiti, lükse yönelik ihtiyaçlarınızın artmasına sebep olabilir, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. 22 Mayıs sonrası çevrenizin maddi desteğini hissedeceksiniz. Yeni sözleşme ve anlaşmalar konusunda dikkatli olmalısınız, maddi ve manevi kaynaklarınızla ilgili bir değişim sürecine girdiniz.

Sağlık

Mars’ın burcunuzdaki transiti, kaza ve yaralanmalara karşı dikkatli olmanız gerektiğini vurgulamaktadır. Sizin ne kadar tez canlı bir yapıya sahip olduğunuzu biliyoruz. Bu ay sakarlıklara karşı dikkat etmelisiniz. 18 Mayıs tarihinde Ruhsal evinizde meydana gelecek olan Yeniay, manevi dünyanızı zenginleştirecek.

Mayıs Ayı Olumlaması

“Allah’ın güç ve kudretine sığınarak kendimi güvende hissediyorum.”

Mayıs Ayı Esması “El Hafız ”

“El Hafız ” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 998 adettir. Erkeklerin “El Hafız ”, kadınlarınsa “Ya Hafız” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esmanın gücüyle Allah’ın atadığı melekler tarafından koruma kalkanına alınarak kendinizi güvende hissedebileceksiniz.

İkizler Burçu Tarot Falı Ağustos_9.jpg

No Responses to “İkizler Burçu Tarot Falı Ağustos”

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*