İkizler Burcu Ağustos Aylık Yorumu

Sevgili İkizler

Jüpiter 12 Ağustos 2016 yılına kadar sizleri 3.evinizde etkiliyor olacak. Bol bol seyahat planı yaptığınız ve iletişim gücünüzle çevrenizin gözlerini kamaştırdığınız bir dönemde olacaksınız.

12 Ağustos 2016 yılı itibariyle bolluk ve şaas planeti Jüpiter, ev, yuva ve ebeveynleriniz ile ilgili konularda size bereketini sunacak.

Aşk ve İlişkiler

Ağustos ayı içinde partnerimiz ve ilişkilerimiz adına sınavdan geçtiğinizi bilmelisiniz. Bu evre içinde kararlar alırken dikkatli olmanızda fayda var. Eşinizin yaşadığı sıkıntılar ile ilgili destek vermeniz gerekebilir. 20 Ocak itibariyle partnerinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İş, Kariyer ve Para

5 Ağustos tarihinde para evinizde meydana gelecek olan Dolunay süregelen maddi sıkıntıların tamamlanması adına size güç verecektir. Bu evre maddi kaynaklarınızı güven altına almanızda fayda var. Mars’ın Kariyer evinizdeki transiti, üstlerinizle olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gerektiğinin bir göstergesi olacaktır. Patron ya da yöneticinizle tartışmaya girmemelisiniz. 20 Ağustos itibariyle çevrenizin maddi kaynaklarından faydalanabilirsiniz. Beklenmedik sürpriz kazançlar kapınızı çalabilir.

İkizler Burcu Ağustos Aylık Yorumu_2.jpg

Sağlık

Ağustos ayı içinde özellikle cilt ve kemik ameliyaüanndan uzak durmanızda fayda var. Sağlığınızla ilgili Uyku problemi yaşayan İkizler burçlarına ,gece yatarken Kedi Otu içmelerini öneriyorum…

Ağustos Ayı Olumlaması

“Aşk ve para kapıları bana ardına kadar kolaylıkla açılır, ben çok şanslıyım.”

Ağustos Ayı Esması

“El Fettah” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 489 adettir. Erkeklerin “El Fettah”, kadınlarınsa “Ya Fettah” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu muhteşem esma sayesinde aşk, şans, para kapılarının hepsi size kolaylıkla açılabilir. Ayrıca olağanüstü zaferler de sağlayabilirsiniz.

No Responses to “İkizler Burcu Ağustos Aylık Yorumu”

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*