İkizler Burcu Eylül Aylık Yorumu

İkizler Burcu Aşk ve İlişkiler

Eylül ayı içinde aşk hayatınızla ilgili renkli bir döneme uyanıyorsunuz. Özellikle bekâr İkizler burçları sosyal yaşamlarının zenginleştiği bu evrede, yeni bir ilişkiye adım atabilirler. 5 Mayıs itibariyle Başak burcunda meydana gelecek olan Dolunay, eviniz ve yuvanızla ilgili gelişmeler yaşayacağınızı gösteriyor. Ev ve mülk konularında aile içi gerilimlerden uzak durmalısınız. Yeni bir ev değişikliği söz konusu olabilir. 11 Eylül itibariyle eşinizle ilgili geçmişe dayalı konular masaya yatabilir. 21 Eylül tarihinde sosyal yaşantınızın renklendiği bir evreye giriyor olacaksınız.

İkizler Burcu Eylül Aylık Yorumu İş, Kariyer ve Para

20 Eylül itibariyle Kariyer evinizde meydana gelecek olan Güneş Tutulması, toplumsal statü ve mesleki konularda yaşamınıza dair çok büyük bir gelişim yaşayacağınızı göstermektedir. Kariyerinizle ilgili beklediğiniz fırsat kapınıza kadar gelebilir. Uzun süredir verdiğiniz mücadelenizin sonucunu alabilirsiniz. Değişimler aylar içinde aşama aşama meydan# gelebilir. Bu evreyi çok iyi değerlendirmenizi dilerim.

Sağlık

Bu ay bağırsak sorunlarına karşı dikkatli olmanızda fayda var.

5 Eylül itibariyle diyet ve detoks programına başlayabilirsiniz.

Eylül Ayı Olumlaması

“Yaşamımda zirveye yükseliyorum, şanım ve şöhretim artıyor.”

Eylül Ayı Esması “El Aziym”

“El Aziym” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 1020 adettir. Erkeklerin “El Aziym”, kadınlarınsa “Ya Aziym” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde tutulmanın getirdiği etkiler sizi zirveye taşıyabilecek, şanınız, şöhretiniz artabilecek.

İkizler Burcu Eylül Aylık Yorumu_9.jpg

No Responses to “İkizler Burcu Eylül Aylık Yorumu”

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*