Yengeç Burcu Ağustos Yorumu

Aşk ve İlişkiler

Bu ay gökyüzü, ailenizle olan bağlarınızın güçlendiği, yuva temalarının ön planda olduğu bir döneme girdiğinizi gösteriyor.

8 Ağustos itibariyle aile yaşamınızda pozitif gelişmeler olacaktır.

12 Ağustos itibariyle bolluk ve şans planeti Jüpiter 4.evinizde hareketini sürdürecektir. Evinizin ve yuvanızın değerini yoğun hissedeceğiniz bu evreyi iyi değerlendirin. 20 Ağustos itibariyle Merkür, aşk kapınızı çalıyor olacak. İletişim gücünüzle partnerinizi adeta büyüleyeceksiniz.

İş, Kariyer ve Para

Ev alım satım ve emlak işleriyle ilgili kazanç kapınız açıldı. Bu evre gayrimenkul konularında çok şanslısınız. 14 Ağustos tarihinde Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeniay, seyahatler sayesinde kazancınızın artacağını vurguluyor. Bu dönem, kardeş ve yakın akrabalarınızın desteğini alabilirsiniz. 29 Ağustos tarihinde Kova burcunda meydana gelecek olan Dolunay, daha özgür kararlar almanızı sağlayacaktır. Yurtdışı bağlantılı bir işiniz sonuçlanabilir.

Sağlık

Bu ay sırt ve bel ağrılarına karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ağustos Ayı Olumlaması

“ Zenginlik, konfor ve bolluk içerisinde muhteşe bir yaşama sahibim.”

Ağustos Ayı Esması “El Malikül Mülk”

“El Malikül Mülk” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 212 adettir. Erkeklerin “El Malikül Mülk, kadınlarınsa “Ya Malikül Mülk” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde maddi ve manevi zenginlik enerjisini yaşamlarınıza çekebileceksiniz.
Yengeç Burcu Ağustos Yorumu_1.jpg

No Responses to “Yengeç Burcu Ağustos Yorumu”

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*